Przymus szczepień - Medycyna - Popiół z Lachów


Przymus szczepień.

Przekazuje poniżej tekst, który otrzymałam. Nie wolno sie poddawać terrorowi Sanepidu i szczepić dzieci wbrew własnej woli, bo można tego przez całe życie żałować majac kalekie dziecko. Widać, niektóre sady sa sprawiedliwe, ale to różnie bywa. Polskie prawo nie pozwala na przymusowe zabiegi medyczne, jakimi są szczepienia. Trzeba walczyć o swoje naturalne prawo do zdrowia i życia.

Szczepionki — narzędzie depopulacji.

Rodzice otrzymują — nakazem sądu — zwrot zapłaconych grzywien za odmowę szczepień:

Poznański sanepid nie tylko nie nakłada już kar, ale nawet płaci rodzicom, którzy nie szczepią swoich dzieci. Rodzice wygrywają bowiem sprawy i postanowieniem sądu otrzymują zwrot zapłaconych w latach ubiegłych grzywien. Według decyzji Naczelnego Sądu Administracyjnego, orzeczenia głównej inspekcji sanitarnej o szczepieniach i kalendarzu szczepień nie mają mocy prawnej. GIS może jedynie informować i apelować, ale nie karać. Od tego jest sąd.

— Dwa lata temu poznański sanepid ukarał nas za nieszczepienie dwójki dzieci — wspomina Przemysław Cuske ze Stowarzyszenia Stop Nop zrzeszającego rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. &mdash Za każde dziecko mieliśmy zapłacić po 330 złotych, zarówno ja, jak i żona. Nie zapłaciliśmy, więc sanepid postanowił sam wyegzekwować te pieniądze. Ze mnie nie miał jak, bo prowadzę własną firmę i oszczędnie gospodaruję wolnymi środkami, ale żonie weszli na pensję.

Czytaj także: WWW Poznań: Kary za brak szczepień są bezprawne. Sanepid... Ukarana kobieta założyła sprawę w sądzie. Ten nakazał zwrot kary wraz z odsetkami.

— Sprawa trwała półtora roku, po tym czasie dostaliśmy z powrotem nasze pieniądze. Nawet zarobiliśmy, bo wraz z odsetkami dostaliśmy 750 zł zwrotu — żartuje Przemysław Cuske.

autor tekstu nieznany